SILVER & METAL / Silver / Sked 4274738
nr 427 4738
Sked
Lenght: ()
silver, förgylld, ryska stplr. Motiv från St. Petersburg, längd: 19, 5
1200
SEK 2500
Monday January 14 2008
at 16:00:00
1.300 kr
1.600 kr
2.100 kr
2.100 kr
2.400 kr
2.400 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver